Antipasta


 • Sallatë caprese

  480
 • Byrek klasik (në varësi të produkteve të ditës)

  330
 • Sallatë rukola, grana, domate qershi

  450
 • Lule kungulli të skuqura

  220
 • Miks Gzona

  760
 • Kapezante

  400
 • Krudo deti (në varësi të prurjes së ditës)

 • Carpaccio levreku

  680
 • Carpaccio salmoni

  800

Pjata të para


 • Pasta Gzona

  580
 • Pasta e ditës

  650
 • Supë perimesh

  350
 • Rizoto Gzona

  750
 • Taljatele me ragu mishi

  720
 • Ravioli me rikota, spinaq, gjalpë e sherbelë

  550
 • Spageti me fruta deti

  830
 • Supë peshku

  400

Pjata të dyta


 • Biftek fiorentin (min, 2 veta)

  4500
 • Peshk në kripë/ skarë (min, 2 veta)

  5000
 • Zogëz fshati

  750
 • Kotëletë milaneze

  830
 • Të skuqura deti

  1200
 • Qengj furre

  1200
 • Brinjë Gzona

  930

Ëmbëlsira


 • Tiramisu

  380
 • Cheesecake me fruta pylli

  500
 • Fruta të përziera

  300
 • Akullore artizanale

  420
 • Krostatë me krem pastiçerie cerie dhe fruta të freskëta

  320